KEYİFLİ ALIŞVERİŞ, KEYİFLİ ZAMAN
Çalışma Saatleri : 10:00 - 22:00

Hakkımızda

İlgi çekici konsepti ile Çayyolu'nda samimi ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet veren ARCADIUM Alışveriş Merkezi, 2003 yılından bugüne alışveriş alışkanlıklarına renkli ve farklı bir yorum getiriyor.

Günün stresi ve hayatın karmaşasından uzaklaşmak, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek isteyen herkes için mimari detaylarda modernliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu, nefes aldıran bir alışveriş merkezi ARCADIUM!

Çok sayıda zincir markayı bünyesinde bulunduran ARCADIUM’un herkese hitap eden ulusal ve uluslararası mağaza karmasının içerisinde giyimden kozmetiğe, ev eşyasından oyuncağa, kısacası her tür ihtiyacınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz!

Ek olarak alışverişiniz sırasında dinlenmek, birbirinden enfes lezzetlerle enerjinizi tazelemek ve sevdiklerinizle farklı tatlar denemek istediğinizde dünya mutfağının en sevilen menülerine sahip popüler restoranlar için 2. katta bulunan ARCADIUM MUTFAK’ı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca ARCADIUM CADDE’nin seçkin kafe ve restoranlarında leziz tatlılar ve kahve çeşitleri eşliğinde aileniz ve dostlarınızla keyifli sohbetlerinizi yapabilir, en coşkulu kahkahalara sahne olacak yemeklerin tadına varabilir ve arkadaşlarınızla buluşup özlem giderebilirsiniz.

Hayatın her anına renk katan ARCADIUM’da vizyondaki filmleri takip etmenin keyfine de varabilirsiniz. Öte yandan film galaları ve imza günlerine de ev sahipliği yapan ARCADIUM SİNEMALARI’nda ünlü sanatçılarla bir araya gelme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra çocuklarınız ARCKIDS oyun alanında profesyonellerin gözetiminde keyifle oyun oynarken siz de alışverişinize devam edebilir veya oyun alanının kafe bölümünde dinlenebilirsiniz. Ayrıca çocukların gelişimi ve dolu dolu vakit geçirmeleri için organize edilen ARCADIUM etkinliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Dilek Şikayet Bülten