KEYİFLİ ALIŞVERİŞ, KEYİFLİ ZAMAN
Çalışma Saatleri : 10:00 - 22:00

Kariyer

Arcadium AVM olarak, başarıya giden yolda en önemli unsurun "insan" olduğu bilinci ile alanımızda faaliyet göstermekteyiz. "İnsan" unsuruna gereken önemi vermenin, her alanda atılacak ilk adım olduğuna gönülden inanmaktayız.

Arcadium AVM, sahip olduğu ve olmayı planladığı insan kaynağının yetenekli, deneyimli ve nitelikli bireylerden oluşmasını, bu nitelikli bireylerin iş alanında motivasyonlarının sağlanmasını ve gerektiği yerlerde kişisel gelişimlerinin sağlanmasını kurumsal vizyonu ve misyonu olarak benimsemiştir. Söz konusu insan kaynağını etkin bir şekilde yöneten Arcadium AVM, bu doğrultuda İnsan Kaynakları departmanına gereken önemi vermekte ve faaliyet gösterdiği alanda en nitelikli personelleri bünyesinde barındırmaktadır.

Ziyaretçilerine her yönüyle konforlu, eğlence dolu ve üstün nitelikli bir alışveriş deneyimi sunmayı, öncelikli ilkesi olarak kabul eden Arcadium AVM, insan kaynağı seçiminde bu alışveriş deneyimini tamamlayacak ve bu profesyonel atmosfere ayak uydurabilecek nitelikleri taşıyan adaylara öncelik vermektedir. Arcadium AVM bünyesinde açık olan pozisyonlar için bir "aday veri tabanı" bulunmakta ve bu veri tabanında söz konusu niteliklere ve deneyimlere sahip adayların yer aldığı bir havuz oluşturulmaktadır. İşe alım sürecinin temel yapı taşı da bu aday veri tabanıdır. Ayrıca işe alım sürecinde, Arcadium AVM’nin kurumsal kültürüne ve yapısına en uygun adayı Arcadium bünyesine dâhil etmeyi hedeflemekteyiz.

İşe alım sürecine dâhil olmayı başaran adaylarımız, "müşteri odaklılığı, iş ahlakı, örgütsel bağlılık, yenilikçilik ve bireysel yetkinlikler" çerçevesinde değerlendirmeye tabi olurlar. İnsan Kaynakları departmanının yönettiği mülakat süreçleri sonrasında başarılı olan adayları bünyemize katmaktan mutluluk duymaktayız. Ayrıca, yapılan mülakat süreci sonrasında mevcut pozisyonlar için değerlendirilemeyen adayların başvuruları, aday veri tabanında belirli bir süre daha saklanır ve uygun başka bir pozisyon açılması durumunda kendileri ile iletişime geçilir.

Arcadium AVM’nin kurumsal kültürüne uyum sağlayacağınızı düşünüyor ve Arcadium ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

Başvuru Yap
Dilek Şikayet Bülten