KEYİFLİ ALIŞVERİŞ, KEYİFLİ ZAMAN
Çalışma Saatleri : 10:00 - 22:00

Kiralama

Markanıza güç katmak, hedef kitlenizi genişletmek ve daha çok müşteriye ulaşmak istiyorsanız, Arcadium AVM bunun için en doğru seçim. Arcadium AVM içerisinde yer alarak, doğru bir iletişim stratejisi belirleyebilir ve markanıza güç katabilirsiniz.

İlk mağazasını açacak olan firmalar ya da mağaza zincirini yeni oluşturmak isteyen veya zincirine güçlü bir halka eklemek isteyen firmalar için Arcadium AVM doğru adrestir çünkü AVM içerisinde mağazalaşmak, markalaşmanın en önemli araçlarından bir tanesidir. Doğru kiralama yapmak da hem firmanız hem de markanız açısından sürdürülebilir mağazalaşma sürecinin temel adımıdır. Ankara’nın en güzel lokasyonlarından birinde yer alan Arcadium AVM, markanız ve mağazanız için son derece uygun bir seçenek olacaktır.

Daha az sermayesi olan markalar için de Arcadium AVM içerisinde stant açabilme opsiyonu mevcuttur. Küçük ölçekli bir firmanız varsa ve Arcadium AVM bünyesinde markalaşma sürecinizi başlatmak ya da var olan süreci sürdürmek istiyorsanız, sizleri de bekliyoruz.

Kiralık stant ve mağazalarımızı görmek ve AVM değerlerini keşfetmek için hiç vakit kaybetmeden Arcadium AVM’ye uğrayın!

Yüksek doluluk oranına sahip ve trafiğin Ankara’da en canlı olduğu noktaların birinde yer alan ve bu doğrultu da geniş bir müşteri kitlesine sahip Arcadium AVM sayesinde markanızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Arcadium AVM, yenilenen yüzü ile büyük markalarla müşterilerine hizmet vermeye devam edecek. Siz de bu büyük markalar arasında yer almak, hedef kitlenizi genişletmek ve markalaşma sürecinize olumlu bir katkı sağlamak istiyorsanız, hemen iletişime geçin.,

Kiralama Talep Formu

Hitap:

Talep Konusu:

Sizinle nasıl iletişim kurmamızı istersiniz?

Dilek Şikayet Bülten